Po dwuletniej przerwie, w Mediolanie 25-27 marca br., odbyły się targi Tissue Word, jedno z największych wydarzeń branży tissue na świecie.
W tym roku ponad 200 wystawców zaprezentowało swoje najnowsze produkty oraz kierunki ich rozwoju. Wśród nich było wielu dostawców papierów tissue, dostawców urządzeń do ich pakowania oraz producentów maszyn, urządzeń i środków chemicznych do produkcji tissue. Targi przyciągnęły wielu gości z całego świata. Łącznie odwiedziło je ponad 3000 osób z ponad 100 państw. Wystawie towarzyszyły również konferencje, na których ponad 50 ekspertów prezentowało m.in. nowe rynki wschodzące, rozwój i wpływ geopolityki, innowacyjności produktów oraz digitalizacji  – kształtujące globalny handel w sektorze tissue. Zaprezentowano możliwości i wyzwania stojące przed coraz bardziej dynamiczną sferą biznesową w sektorze tissue.

 

 

Nasza wizyta w Mediolanie potwierdziła, że Tisuue Word to doskonała okazja do spotkania z wiodącymi producentami i dostawcami produktów tissue, poznania najnowszych osiągnięć i innowacyjnych rozwiązań.

 

Na stoiskach wystawców, których odwiedziliśmy, poznaliśmy m.in. nowości w ofercie. Większość rozmówców podkreślała duże znacznie targów dla ich strefy biznesowej.

 

Szczegóły przedstawimy w relacji z targów – już w kwietniowym „Przeglądzie Papierniczym”… Zapraszamy.

Na stoisku prasowym: Nicolas Pelletier i Mariusz Reczulski